Ansatte

Børge Selstad
Adm.dir.
Tlf. 97095674
borge.selstad@meloyenergi.no 

Reinert Aarseth
Fagsjef fiber og marked
Tlf. 91149050
reinert.aarseth@meloyenergi.no

Mette Bjørnvik
Markedskonsulent
Tlf. 97952280
mette.bjornvik@meloyenergi.no

Hilde Louise Myrvang
Fagansvarlig HR
Tlf. 47650606
hilde.myrvang@meloyenergi.no

Aud Olsen
Sekretær
Tlf. 41653092
aud.olsen@meloyenergi.no

Ailin Oliva Helen Roksøy
Servicemedarbeider
Tlf. 97952275
ailin.roksoy@meloyenergi.no

Einar Dagfinn Rosting
Administrasjonssjef
Tlf. 99474180
einar.rosting@meloyenergi.no 

Anleggsavdeling

Daniel Tvenning Andersen
Energimontør
Tlf. 99245548
daniel.andersen@meloyenergi.no

Kyrre Eliassen
Energimontør
Tlf. 90189972
kyrre.eliassen@meloyenergi.no

Ronny Eliassen
Energimontør
Tlf. 95825207
ronny.eliassen@meloyenergi.no

Mats Albinus Engen
Energimontør
Tlf. 90972218
mats.engen@meloyenergi.no

Jonny Gjærde
Energiingeniør prosjekter
Tlf. 48244923
jonny.gjarde@meloyenergi.no

Ole Petter Gåsvær
Fagarbeider
Tlf. 91330399
ole.petter.gaasvaer@meloyenergi.no

Arild Hansen
Arbeidsleder fiber
Tlf. 48094015
arild.hansen@meloyenergi.no

Vidar Hansen
Fagarbeider
Tlf. 97000109
vidar.hansen@meloyenergi.no

Kai Ove Holm
Energimontør
Tlf. 47259946
kai.ove.holm@meloyenergi.no

Markus Kristensen
Lærling energimontør
Tlf. 46962952
markus.kristensen@meloyenergi.no

Torstein Myrvang
Energiingeniør drift
Tlf. 48244924
torstein.myrvang@meloyenergi.no

Werner Are Nilsen
Arbeidsleder sørbygda
Tlf. 90638162
werner.nilsen@meloyenergi.no

Joachim Pedersen
Energimontør
Tlf. 99579808
joachim.pedersen@meloyenergi.no

Jan-Erik Risvik
Konstituert anleggsleder
Tlf. 90047965
jan.erik.risvik@meloyenergi.no

Ruben Skjellstad
Energimontør
Tlf. 46809030
ruben.skjellstad@meloyenergi.no

Leif Ole Torrissen
Energimontør
Tlf. 46854307
leif.ole.torrissen@meloyenergi.no 

Send oss en melding

* obligatorisk felt som du må fylle ut





Jeg har lest og godkjent personvernerklæringen